Aramayan Bulamaz
×

Ermeniler ve ermeni yandaşları tutturmuş bir ermeni soykırımı(!) gidiyorlar, halbuki asıl soykırımı yapanlar ermeni şerefsizleridir, alın size kanıtı. Bu gün 26 Şubat, Hocalı Katliamı'nın yıl dönümü ve bu katliamı yapanlar ise ermeni şerefsizleri.
Hocalı, Azerbaycan Cumhuriyeti'nin Dağlık Karabağ bölgesinde bunulan bir kasabanın adıdır, ve Karabağ Savaşı sırasında 1992 tarihinde şubatın 25'ini 26'sına bağlayan gece ermeni şerefsizleri tarafından burada büyük bir katliam yapılmıştır, bu katliamda bir çok Azeri kardeşimize işkence yapılmıştır. Hamile kadınların bebekleri karınlarını yararak çıkarmışlardır, bir çok küçük çocuğun derilerini yüzerek işkence yapmışlardır. Şimdi ermeni yanlılarına ve soykırımı kabul edip yalanlayanlarada suçlu muamelesi yapan zihniyete sorarım HOCALI'DAKİ KATLİAM SOYKIRIM DEĞİL DE NEDİR?

Bir ermeni iti öldü diye sokaklara dökülen insanlar(!), askerlerimiz şehit olduğunda nerelerdesiniz, bakın bir katliamın yıl dönümü hadi şimdi sizleri tekrar sokaklarda görelim, ama doğru siz de ermeni p.çisiniz unutmuşum...


Hocalı Katliamı - Belgesel

0 Yorum

Bir Yorum Bırak