Aramayan Bulamaz
×

Bugün son final sınavına girdik, iki yıllık üniversite serüveni bitti. Geçtiğimiz dönemden tek dersim vardı, üç hafta sonra o dersin sınavına girip tamamen bitirmeyi düşünüyordum ki kaldığım ders kaldırılmış ve bende bu dersi vermiş sayılıyorum, işte bunun sevinci paha biçilemez smile

Bu iki yıl içinde bölüm derslerimize iki farklı hoca girdi, hocalarımızdan birinin bizim üzerimizde çok emeği var (Nurcan hocam) Allah razı olsun bize bir şeyler öğretmek için elinden geleni yaptı ve derslerden geçebilmemiz içinde elinden geldiğince sınavları basit yaptı, ama dersimize giren diğer hocamız bize doğru düzgün bir şey öğretmediği gibi hakkımız olan notlarıda alamadık angry, benim gözümde bu hocanın hiç bir değeri yoktur. Nurcan hocamız sınavları çok zorda yapsa hakkıydı, çünkü bize ders anlatıyordu, ama diğer hoca hem ders anlatamadığı gibi sınavlarda hakkım olan notu da vermedi. O yüzden ben o hocaya hakkımı helal etmiyorum.

Neyse artık iyi veya kötü sonunda üniversite bitti, artık iş bulma zamanı smile

4 Yorum

image

yagmur asyanur

03 Nov 2012 19:33

e hayırlı olsun o zaman :)

image

Cryptograph

04 Nov 2012 00:51

Teşekkürler :)

image

osman

02 May 2016 14:48

hocam ne iş yapıyorsunuz. 4 yıl geçmiş merak ettim :)

image

Cryptograph

01 Sep 2016 08:24

Kusura bakma biraz geç farkettim yorumu, uzun zamandır panelime girmiyordum. Şu anda bir hosting firmasının teknik destek bölümünde çalışıyorum :)

Sen de bir yorum bırak