Aramayan Bulamaz
×
Merhaba arkadaşlar,

En iyi Anti-Virüs Sizsiniz adlı dökümanımıza hoş geldiniz.

Bu dökümanımızda sizlere bilgi güvenliği hakkında birazdaha bilgilendirmeyi ve Anti-Virüslerden bahsedeceğim.

Tüm bilgisayar kullanıcılarının hemen hemen bir çoğunun olmazsa olmazıdır Anti-Virüsler.Siber dünya genelinde 30'a yakın Anti-Virüs firması vardır. Hepsi birbiri ile yarış halindeyken bizde bunlara ortak oluyoruz.
  Neden mi ? Onları kullanarak.

  İnternette bulunan bir çok Anti-Virüs Yazılımları full denildiğinde içeriğinde nelerin geldiğini kullanıcı tarafın bilinmemektedir.Fakat ben crackledim, serialini buldum, benim Anti-Virüs orijinal sürüm diyen herkes yanılıyordur.

  orijinal sürüm Anti-Virüsler ücret karşılığı 1 yıllık satılmaktadır. Bu bilgiyi herkesin bilmesine rağmen bir çok insan 3 kuruşa 5 köfte alayım, cebimden para çıksın katiyen istemez. Karşı komşunuzun oğlu Ali Anti-Virüs cracklemesini biliyordur. Halen "orijinal Avirüs, en iyi anti virüsler" gibi başlarında sağmaca terimler ile arama motorlarının üst seviyelerindedirler.

Gelin birde 2013'ün en iyi antivirüs yazılımlarına bakalım;

Antivirüs Yazılımları

Güncel en iyi antivirüs listesine bakmak ve satınalmak isterseniz;

Burayı Ziyaret Ediniz


  Şimdi diyceksiniz ki en iyi Anti-Virüs sizsiniz dökümanında bu konuları anlattınızda kendimizi antivrüssüz nasıl koruycaz gibisinden sorular aklınıza gelmiş olabilir onunu içinde bilgi mahiyetinde sizlere şunları söylemek istiyorum.

  Aşağıda görmüş olduğunuz Görev Yöneticisi kişisel bilgisayarıma aittir.Burada çalışmakta olan Kullanıcı isimlerinin kullandığı Yansıma Adı altında çalışan programların her biri hakkında azda olsa bilgi sahibi iseniz, hiçbir Anti-Virüs programına ihtiyacınız yoktur.

Görev Yöneticisi


Şayet msn alış-verişlerinde güvenmediğiniz veya herhangi bir yerden indirdiğiniz dosyaya güvenmediğinizde , online virüs tarama sitelerini kullanarak , bilgisayarınızda çalıştırmadan önce şüphelendiğiniz dosyaları taratabilirsiniz.

Örnek online virüs tarama siteleri ; Örnek1 , Örnek2

Biz Anti-Virüs kullanmayanlar olarak sloganımız ; Ben Anti-Virüs Kullanmasını Sevmeyenlerdenim.

1 Yorum

image

berkan

24 Apr 2013 01:53

Ben NOD32 kullanıyorum. Aslında dediğiniz doğru. Bilinçli bir kullanıcı olduğunuzda sağlam siteler kullanabilirsiniz. Ancak sağlam site harici farklı siteler kullanımında virüs direk çörekleniyor. Bundan korktuğum için kullanıyorum.

Sen de bir yorum bırak