Aramayan Bulamaz
×
Bu ülke nereye gidiyor?

Olmayan Kürt sorununu çıkarttınız ortaya, bizim Kürtlerle sorunumuz yoktu zaten, tek sorun pkk sorunu, sorun arıyorsanız eğer pkkyı yok edin.

Terörü bitirmek mi istiyorsunuz?

Alın size çözüm:

Doğuyu yakın kül edin, gerekiyorsa biyolojik silah kullanın ne var ne yok gebersin, atın hidrojen bombasını yok olsun doğu, bir ot bile yetişmeyecek mi varsın yetişmesin, zaten varolan yeşilliği bina dikmeye yada daha farklı amaçlar için kullanmaya yok ediyorsunuz bir şey kaybetmezsiniz. Yeni binalar, yeni iş alanları, fabrikalar dikerek oralara yeni iş istihdamı sağlarsınız olay biter. Bu sorunun çözülmesi için bir şeylerden fedakârlık yapılmadığı sürece sorun devam eder.

Bir subayın şehid olmasına "Menemeni yakın!" diyen Atamızın sözüyle şimdiki "Sözün bittiği yerdeyiz!" diyenleri karşılaştırıyorumda şu sonuca vardım "Eski Türkiye artık yok, eskisi gibi vatan severlik yok, hep amerikan uşağı olmuş herkes, büyük ortadoğu projesinin bir parçası olmuşlar ve diyorlar ki büyük ortadoğu değil Büyük Osmanlı Projesi.", uyumayın. Uyutuluyorsunuz. Bir ermeni ölünce herkes ermeni oldu, sokaklar doldu taştı, 24 - 25 belki daha fazla şehit verdik, nerdesiniz lan bir ermeni için ermeni olan şerefsizler.
Siz bu kafayla devam edin.

YAZIKLAR OLSUN HEPİNİZE...

ARTIK DİŞE DİŞ KANA KAN, İNTİKAM İSTİYORUZ, OPERASYON DEĞİL KATLİAM İSTİYORUZ

Bunları da okumak isteyebilirsiniz

0 Yorum

Bir Yorum Bırak